Jak získat trať do MSTS a Open Rails Bratislava - Praha

zpět


Objednávka. Pokud Vás tahle trať trochu osloví, je možné ji získat vzhledem k velikosti  pouze zasláním poštou na DVD  nebo  přímo v naší prodejně.
Pravidelné aktualizace ke stažení naleznete zdarma na těchto stránkách. Starší aktualizace nejsou archivovány, proto je nutné aktualizovat pravidelně. Technická podpora je 1 rok zpět.
Software ( trať i trainset plus doplňkové utilitky) na DVD je zdarma. Tyto produkty nelze prodávat.
Nezapomeňte, že obsah DVD se může instalovat jen do hry Microsoft Train Simulator.
Platíte:
-výrobní náklady DVD, instalační práce a režii spojenou s technickou podporou.
-poštovní náklady plus práce se zpracováním poštovních tiskopisů
-balné a ostatní distribuční práce dle místa dodání a rozpisu níže.
-od 1.2.2017 nový ceník České pošty. K úpravě cen došlo i s ohledem na minulé zdražování České pošty, kdy se s cenami zásilek nehýbalo.
odrážka Vnitrostátní zásilka..................... 435,- Kč   -   dobírka (platíte až při doručení zásilky)
odrážka Vnitrostátní zásilka..................... 365,- Kč   -   po převodu peněz na účet 0695227083/0800 předem, po té doporučená zásilka
odrážka Zásilka do zahraničí.................... 550,- Kč       bankovním převodem z banky mimo Českou republiku (platba předem)
odrážka Zásilka do zahraničí.................... 420,- Kč       bankovním převodem provedeným v České republice, platba v zabezpečené obálce nebo Eurogiro na poštovní adresu (platba předem)
odrážka Osobní odběr v naší prodejně .......240,- Kč   -   Je vhodné se domluvit předem.
odrážka Termín dodání - max. do tří dnů. V případě blížící se aktualizace bude objednávka vyřízena až po aktualizaci.
 
Snadná instalace z menu DVD:
   trať v nejaktuálnější podobě
  vozidla (komplet Trainset BP asi 4GB) Obsahuje jen základní, ale dostatečný výběr lokomotiv a vozů. Úprava i pro Openrails.
   vlastní aktivity viz seznam v rubrice aktivit
   otestovaná verze MSTS Bin
 
Objednávky a dotazy na níže uvedené e-mailové adrese.
Při objednávce uveďte, jestli si přejete trať poslat dobírkou nebo budete platit převodem z účtu. Při druhé variantě zásilku obdržíte až po zaplacení.
Reklamace: Používám výhradně značková média. Vypalováno je optimální rychlostí. Každé DVD je vizuálně kontrolováno, zdali není mechanicky poškozeno. Kdyby se přesto vyskytla nějaká nečitelná data zašlete DVD zpět k posouzení a v případě oprávněné reklamace Vám bude zdarma zasláno nové DVD.  Mechanicky poškozená DVD nelze reklamovat. Při potížích s instalací je nejvhodnější napsat do emailu přesný popis problému, například chybové hlášení. V případě poškození jakéhokoli souboru instalace je možné se domluvit k nakopírování tohoto souboru ke stažení. Ale jen aktuální a předchozí verze instalátorů, staré verze nearchivuji.

Upozornění: Platíte pouze náklady za výrobu DVD, balné a poštovné, tedy při opakovaných objednávkách nelze uplatňovat slevu. Sleva je možná jen při hromadných objednávkách, kdy se cena navyšuje jen o cenu 240Kč za každý další kus v jedné objednávce plus navýšení poštovného.

nahoru

 semora@semora.cz - tel: 519 411 559 -  mob: 602 595 837 ( pouze v provozní dobu )