zpět
Trať Bratislava - Praha archiv od 13.10.2010 do 20.1.2011
Odrážka 20.1.2011 - Průběh aktuálních prací jak obvykle můžete sledovat na MSTS fórum ve vlákně této trati. Jelikož se mnohé nové úseky blíží k finále, brzy zveřejním obrázky i zde. Krajinově zatím bez zástavby obytných domů mám hotovo z Týniště do Letohradu a Verměřovic. Dál do Lichkova jsou ještě holé kopce. Hrubým odhadem by mohlo být hotovo během března a mohla by být i aktualizace 86. Předmětem bude čistě trať 021 Týniště nad Orlicí - Lichkov. Jinde, až na malé drobnosti, žádné změny ani nové úseky tratí v této aktualizaci nebudou.
Odrážka 30.12.2010 - Zjištěn problém u Aktivity Hradec Králové - Velký Osek, kdy v Choťovicích byla aktivita ukončena z důvodu vykolejení traffic vlaku. Opraveny balíky aktivit i ke stažení je jen tato aktivita. Zkrátil jsem dlouhé názvy některých aktivit, aby se v uložených pozicích zobrazoval i čas a tím byla přehledná volba výběru.
Odrážka 1.11.2010 - Dnes je ke stažení opravná aktualizace BP85.04. Opraveny některé textury, další objevený lom kolejnice a drobné nahlášené chyby. Také je vydán aktualizovaný balík aktivit, kde jsou opraveny Topírna noc, Den Blbec a HK - Velký Osek.
Odrážka 26.10.2010 Vzhledem k dalším objeveným závadám v trati, které by mohly narušovat provoz na některých úsecích, dnes vydávám další doplňkovou aktualizaci BP85.03. Opraveno vjezdové návěstidlo do Přelouče, nějaké lomy na kolejích v Lanžhotě a na vjezdu do Vršovic. Na zastávce Sázavka odsunuta měnírna na své místo z kolejí pryč. Plus mnoho dalších nalezených drobností. Aby jste nestahovali jen opravy, tato aktualizace obsahuje mnoho nových modelů do trati. Od Mirana je přepracované lokomotivní depo v Praze na Masaryčce (není to finál) a jsou tam doplněny další současně už zbourané budovy u tohoto nádraží. Motorák dodal perony do Radotína, Mates opravil Bratislavu a dodal nádraží Velim. Pawlík poslal lepší textury pro staré panelové perony, nyní to má konečně tu správnou patinu. Aleš Sláma, autor hradu Pernštejn, vymodeloval budovy nádražích Častolovice, Čestice, Kostelec a Lípa. V této aktualizaci je zatím pracovně položen kolejový úsek Týniště - Kostelec nad Orlicí, aby se tyto modely mohly osadit. Kdo je zvědavý, může se tam z Týniště cestou posunu podívat.
Odrážka 15.10.2010 Další obrázky z nové aktualizace, tentokrát z úseku Praha Libeň - Vršovice - ONJ. Modely nádraží a okolí Vršovic a komplet ONJ vymodeloval Motorák (Jaroslav Kűfner) Od tohoto modeláře jsou ještě některé budovy na Smíchově a nádraží v Krči. Obrázky příště.
Odrážka
 
Odrážka 13.10.2010 První obrázky z aktualizace 85 Aktivita Lanškrounsko a něco z trati Kolín - Praha.
Odrážka
Lanškroun - Česká Třebová - Rudoltice   (kliknutím na obrázek větší velikost)
 
Praha Libeň - Čelákovice
Kolín - Praha Libeň
   
archiv od 24-11-2008 do 12-10-2010

nahoru

 semora@semora.cz - tel: 519 411 559 -  mob: 602 595 837 ( pouze v provozní dobu )